رویازی، فرصتی عادلانه برای تولیدکنندگان و سرمایه گذاران حوزه انیمیشن

رویدادی به وسعت ایران

 

طبق اعلام دبیرخانه رویداد رویازی، تولیدکنندگان انیمیشن از استان‌های اصفهان، ایلام، البرز، سیستان و بلوچستان، قزوین، کردستان، کرمان و لرستان در کنار هنرمندان تهرانی، در دومین دوره این رویداد ثبت‌نام کرده‌اند تا همچون سال گذشته، عدالت برای همه هنرمندان این عرصه ایجاد شود و انیمیشن‌سازهای شهرهای دور و نزدیک، برای حضور در رویدادی ملی فرصتی برابر با پایتخت نشین‌ها داشته باشند.

به گزارش… صاحبان طرح‌های ثبت‌نام شده در رویازی2 بعد از گذراندن کارگاه‌های آموزشی این رویداد که هفته گذشته با حضور اساتید داخلی و خارجی با موضوعات تجاری‌سازی انیمیشن، مالکیت معنوی و بلاک‌چین، أصول و مبانی مذاکره، تجزیه و تحلیل اقتصادی تولید انیمیشن، کپی‌رایت و مالکیت معنوی و توزیع بین‌الملل در حوزه هنری برگزار شد، در انتظار گام‌های بعدی رویازی هستند تا برای انجام یک پیچ استاندارد و حرفه‌ایی مقابل سرمایه‌گذاران آماده شوند.

در رویازی2 چهل طرح سینمایی و سریالی انیمیشن ثبت‌نام کردند که بعد از بررسی این آثار (از نظر کمی و میزان آمادگی طرح‌ها برای ارائه) آماده دوره‌های منتورشیپ خواهند شد.

پیچینگ انیمیشن رویازی۲ در آذرماه سال جاری با حضور تولیدکنندگان، سرمایه‌گذاران، خریداران و سفارش‌دهندگان عرصه اینیمیشن در تهران برگزار خواهد شد.