سوالات متداول

متأسفانه به دلیل محدودیت فضا این امکان تاکنون میسر نشده است، اما حتماً در وب‌سایت رویازی ثبت‌نام کنید تا در صورت فراهم شدن امکان حضور، شما را از این موضوع مطلع سازیم.

رویازی آماده است تا با ایجاد بستری مناسب، تسهیلات لازم، جهت انعقاد هرچه بهتر و مؤثر یک تفاهم دوجانبه را فراهم آورد. لذا رویازی سعی کرده با تدوین چندین بسته حمایتی دقیق و برنامه‌ریزی‌شده برای تولیدکنندگان، خریداران، سرمایه‌گذاران و سفارش‌دهندگان گامی بلند در راستای تحقق یک معامله برد ـ برد بین این دو سمت مهم صنعت انیمیشن بردارد.

در این رویداد علاوه بر تولیدکنندگان داوطلب، جهت ارائه پروژه‌های خود از خریداران، سرمایه‌گذاران و سفارش‌دهندگان داخلی دعوت به‌ عمل‌ آمده است تا ضمن حضور و آشنایی با ابعاد و توانمندی‌های صنعت انیمیشن، در صورت تمایل نسبت به سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ارائه‌شده اقدام نمایند.

با توجه به عدم تجربه قبلی اکثر فعالین صنعت انیمیشن در حوزه ارائه یک پیچ جذاب و مناسب، در این خصوص کارگاهی آموزشی، طراحی و تدارک دیده شده است تا ضمن ارائه آموزش‌ها و تجربیات یک ارائه موفق به همه ثبت‌نام کنندگان شرکت در رویازی، امکان یک پیش ارائه برای ایشان در مقابل مربیان فراهم آورد.

به علت محدودیت فضای رویداد، رویازی صرفاً امکان پذیرایی از دو نفر از هر تیم را در محل برگزاری رویداد خواهد داشت.

طرح‌ها، ایده‌ها و پروژه‌هایی که دارای اطلاعات کاملی (از جمله لاگ لاین، سیناپس، فیلمنامه، طراحی کاراکترها و لوکیشن‌ها، استوری بورد و ...) بوده و از نظر داوران گزینش، بیشترین احتمال سرمایه‎پذیری از سوی خریداران، سرمایه‌گذاران و سفارش‌دهندگان را داشته باشد، شانس بیشتری برای حضور در رویازی را خواهند داشت.

هر پروژه انیمیشنی صرف‌نظر از نوع، تکنیک، ژانر، زبان و مخاطب آن، که اجزاء مختلف پیش‌تولید آن از جمله طرح، سیناپس، فیلم‌نامه، کاراکتر، لوکیشن و..... و یا حتی بخشی از تولید آن آماده‌شده باشد، امکان حضور و معرفی در این رویداد را دارند.

شما می‌توانید در ساعات اداری با تلفن دبیرخانه با شماره 88964635 تماس گرفته و مشکل خودتان را مطرح نمایید تا راهنمایی لازم در این خصوص انجام پذیرد یا به نشانی الکترونیکی info@royazi.com ایمیل ارسال کنید.

 

بله، رویازی امکان حضور در رویداد را برای همه افراد فعال در صنعت انیمیشن فراهم آورده است.

رویداد رویازی همزمان با یازدهمین جشنواره دوسالانه بین‌المللی پویانمایی تهران، در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر تهران، واقع در خیابان حجاب برگزار خواهد شد.