تصویر آلت

سوالات متداول

آیا امکان حضور در رویداد به عنوان مستمع آزاد، جهت آشنایی و کسب تجربه وجود دارد؟

متأسفانه به دلیل رعایت حقوق مالکان طرح و ایجاد تبعات حقوقی برای شرکت‌کنندگان و همچنین به دلیل اینکه پرتاب(پیچ) رویازی یک فرآیند حرفه‌ای است، امکان حضور به صورت مستمع آزاد وجود ندارد.

در صورت ایجاد تفاهم بین تولیدکننده با خریداران، سرمایه‌گذاران و سفارش‌دهندگان حاضر در رویداد، آیا کمکی از سوی رویازی جهت پیشبرد این تفاهم صورت خواهد گرفت؟

رویازی آماده است تا با ایجاد بستری مناسب، تسهیلات لازم، جهت انعقاد هرچه بهتر و مؤثر یک تفاهم دوجانبه را فراهم آورد.

به غیر از تولیدکنندگان حاضر در رویداد، دیگر مخاطبین حاضر در رویازی چه کسانی هستند؟

در این رویداد علاوه بر تولیدکنندگانی که در رویازی ثبت‌نام کرده‌اند، از خریداران، سرمایه‌گذاران و سفارش‌دهندگان دعوت به عمل آمده است تا ضمن حضور و آشنایی با ابعاد و توانمندی‌های تولیدکنندگان، در صورت تمایل نسبت به سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ارائه شده اقدام نمایند.

من تا به حال تجربه ارائه یک پرتاب(پیچ) را نداشتم، چطور می‌توانم در این مورد اطلاعات و تجربه بیشتری کسب کنم؟

با توجه به جدید بودن مبحث پرتاب(پیچ) در ایران و شناخت اندك مخاطبان از آن، تلاش شده است با برگزاری آموزش‌های مجازی و حضوری، مفاهیم اصلی و کلیدی آن به شرکت‌کنندگان و متقاضیان ارائه شود. همچنین امکان یک پیش‌ارائه برای شرکت‌کنندگان حاضر در کارگاه‌های آموزشی در مقابل مربیان فراهم شده است.

از هر تیم چند نفر می‌توانند در محل برگزاری رویداد شرکت نمایند؟

به علت محدودیت فضای رویداد، رویازی صرفاً امکان پذیرایی از دو نفر از هر تیم را در محل برگزاری رویداد خواهد داشت. همان افرادی که از هر تیم در کلاس‌ها شرکت کرده‌اند.

چه پروژه‌هایی شانس بیشتری برای حضور در رویازی خواهند داشت؟

در پرتاب(پیچ) انیمیشن رویازی، طرح‌ها و پروژه‌هایی که دارای اطلاعات کاملی (از جمله سیناپس، فیلمنامه، طراحی کاراکترها و لوکیشن‌ها، استوری بورد و ...) هستند و بیشترین احتمال سرمایه‌پذیری از سوی خریداران، سرمایه‌گذاران و سفارش‌دهندگان را داشته باشد، شانس بیشتری برای حضور را خواهند داشت.

امکان ارائه چه نوع پروژه‌هایی در رویازی وجود دارد؟

در پرتاب(پیچ) انیمیشن رویازی، هر پروژه انیمیشنی بر اساس شرایط و قوانین و مقررات رویازی و صرف نظر از تکنیک، ژانر، زبان و مخاطب آن، که اجزاء مختلف پیش‌تولید آن از جمله طرح، سیناپس، فیلمنامه، کاراکتر، فضا و... و یا حتی بخشی از تولید آن آماده شده باشد، امکان حضور و معرفی در این رویداد را دارند.

من در روند ثبت‌نام و درج پروژه جدید به مشکلاتی برخوردم، برای رفع این مشکل از چه کسی می‌توانم کمک بگیرم؟

شما می‌توانید در گفتگوی آنلاین سایت مشکل خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما، راهنمایی‌های لازم را انجام دهند. همچنین در ساعات اداری با تلفن دبیرخانه با شماره 021-91079804 داخلی 4101 تماس بگیرید و مشکل خودتان را مطرح نمایید تا راهنمایی لازم در این خصوص انجام پذیرد. شما می‌توانید مشکل خود را با ارسال ایمیل به نشانی الکترونیکی info@royazi.com با ما مطرح کنید.

آیا امکان شرکت در رویازی برای ما که به صورت تیمی (و بدون هویت حقوقی) مشغول به فعالیت هستیم، وجود دارد؟

بله، پرتاب(پیچ) انیمیشن رویازی امکان حضور در رویداد را برای همه افراد فعال در صنعت انیمیشن فراهم آورده است.

برگزاری رویداد در چه تاریخی و کجا خواهد بود؟

چهارمین دوره رویداد رویازی انیمیشن در پاییز 1401 در تهران برگزار خواهد شد.